Motto: „ Je šťastím ak nájdeš niekoho, kto Ti podá srdce na dlani a pomôže Ti prekonať sám seba. " VP

TÁTO PONUKA JE PRE KAŽDÚ SPOLOČNOSŤ,
RODINU, JEDINCA A CELÉ SLOVENSKO !

 

V poslednom období sa akoby roztrhlo vrece s lákavými zľavami od rôznych spoločností. Sú to veľmi dobré zľavy, ale sú časovo ako aj množstvom ľudí obmedzené a je nutné stále nakupovanie kupónov. Naša ponuka je exkluzívna len za 60 EUR ! Bezplatné pobyty v Tatrách a v ČR neobmedzené časom a množstvom ľudí využívajúc túto zľavu s denným MENU len okolo 13 EUR ! Táto malá suma sa platí len raz a získate automaticky možnosť aj rôznych SUPER výrobkov až s 50 % zľavami z nášho e-shopu www.goldenclub.sk, aj na ďalší predaj. BENEFIT KARTA je prenosná a DOŽIVOTNÁ ! Táto karta by nemala chýbať v žiadnej rodine ani firme ako silný sociálny program.

 

Pri zakúpení BENEFIT karty len za 60 € jednorázovo čerpáte výhody u nás i našich partnerov doživotne + dostávate zároveň REKLAMU na 1 rok na našom portáli, provízie, medziprovízie a odmeny.

 

ZA 60 EUR ZMRAZENÝCH V BANKE NA 1 ROK BY STE DOSTALI  PRI 3 % ÚROKU ÚBOHÝCH 1,8 EUR - 20 % DAŇ = 1,44 EUR !!! AK SI OBJEDNÁTE V DONÁŠKE JEDNU PIZZU ZA 6 EUR A DRUHÚ DOSTANETE IHNEĎ ZADARMO AJ PRIAMO NA KONZUMÁCIU V REŠTAURÁCII, TAK STE DOSTALI DOSLOVA VÝNOS ZA 4 ROKY AKO Z BANKY = 6 EUR ! ČO SA VÁM LEPŠIE PÁČI ? KOĽKO PÍZZ ZA ROK MÔŽETE ZJESŤ ZADARMO ?  S KÝM CHCETE BANKOVAŤ ?

 

LEN PARFUM, ČO V OBCHODE STOJÍ OKOLO 100 EUR JE U NÁS ZA 15 EUR. PLASTOVÉ OKNÁ AKO AJ STAVEBNÝ MATERIÁL ZA VOC JE KOĽKO TISÍC % ZISK ? POTRAVINY, CIGARETY, MÄSO, OVOCIE, ZELENINA I STOVKY TOVAROV TIEŽ ZA VOC ! VODIČÁK SO ZĽAVOU 70 EUR, TAXÍK, NÁKLADNÁ DOPRAVA 30 %, KOZMETICKÉ A KADERNÍCKE SLUŽBY S 50 % ZĽAVOU, MASÁŽE, RELAXAČNÉ  CENTRÁ S 30 % ZĽAVOU A INÉ.

 

UBYTOVANIE V CENTRE LAS VEGAS V DVOJIZBOVOM APARTMÁNE LEN ZA 100 EUR NA DEŇ ! NIE STOVKY - TISÍCE USD. MAXIMÁLNE 6 ĽUDÍ ČO VYCHÁDZA SUPER CENA CCA 16 EUR NA OSOBU !!! PLATÍ SA U NÁS NA SLOVENSKU A ODOVZDÁME VÁM AJ KĽÚČE. V USA VÁS UŽ BUDÚ ČAKAŤ.

 

ZVLÁŠŤ UPOZORŇUJEME NA UNIKÁTNY PRÍSTROJ 21. STOROČIA, KTORÝ VÁM MÔŽE ZACHRÁNIŤ ŽIVOT. NEMAL BY CHÝBAŤ V ŽIADNEJ NEMOCNICI, U LEKÁRA, LIEČITEĽA, MASÉRA, V KÚPEĽOCH, REKREAČNÝCH A RELAXAČNÝCH ZARIADENIACH, HOTELOCH, PENZIÓNOCH, KLUBOCH, DOMÁCNOSTI, DOMOVE DÔCHODCOV, U ŠPORTOVCOV, V CENTRE ZDRAVIA, ZDRUŽENÍ  ANI FIRME. POZRITE SI ÚVOD, KDE SÚ AJ VIDEÁ O ÚČINNOSTI NÁŠHO BIOQUANTU. MÔŽETE SI HO VYSKÚŠAŤ V NAŠOM ZDRAVOTNOM CENTRE.

 

Kráľovská káva s hubou REISHI, ktorá obsahuje 200 vitamínov, 150 antioxidantov, Germánium a mnoho dôležitých zložiek pre dlhý život. Ochráni Vás pred infarktom, mŕtvicou, RAKOVINE a inými vážnymi chorobami. Je to unikát, ktorý nedostanete v žiadnom obchode ani v lekárni. Zabraňuje embólii a rýchlo pôsobí na Vašu kondíciu ! Pravá Arabica so skvelou chuťou skenuje v tele každú chorobu a začína ju liečiť. Efektívne znižuje tlak, cukor, bolesti hlavy, kĺbov, migrénu, dodá energiu a kvalitný spánok – www.cafebiznis.vezmi.sk

 

GOLDEN YACCA – JEDINEČNÝ PRODUKT, KTORÝ VEĽMI ÚČINNE POMÁHA AJ PRI RAKOVINE. PREPERIE ORGANIZMUS A NAŠTARTUJE SAMOLIEČBU. ZBAVÍ ORGANIZMUS JEDOV – TOXÍNOV, PREČISTÍ KAŽDÚ CIEVU, KTORÁ JE POTRUBÍM MEDZI ŽIVOTOM A SMRŤOU. PRÍRODNÉ SAPONÍNY VEĽMI ÚČINNE PRACUJÚ AKO PARTIA ROBOTNÍKOV VYBAVENÁ LOPATAMI A KEFAMI AŽ DO ODSTRÁNENIA VŠETKÝCH NÁNOSOV. SÚ PRIPRAVENÍ V POZORE AJ NA LIKVIDÁCIU METASTÁZ, ABY ZABRÁNILI ICH PRICHYTENIU V TKANIVÁCH A CIEVACH.

 

AJ PO LOKÁLNOM ODSTRÁNENÍ TUMORU OSTÁVAJÚ V KRVI MILIÓNY CHORÝCH BUNIEK, KTORÉ VYVOLAJÚ OPÄTOVNÚ CHOROBU, ČO SA STÁVA PRAVIDELNOSŤOU VO VEĽA PRÍPADOCH. NAŠA GOLDEN YACCA JE VEĽMI ÚČINNÁ ZBRAŇ ČO JE DOKÁZANÉ AJ VÝSKUMOM. NEMÁ KONKURENCIU A NESMIE CHÝBAŤ PRI ŽIADNEJ LIEČBE ŤAŽKEJ CHOROBY, NIELEN RAKOVINY. TISÍCE VYLIEČENÝCH PACIENTOV Z RÔZNYCH CHORÔB OD KĹBOV AŽ PO ATOPICKÉ EKZÉMY.

 

KAŽDOROČNÁ OČISTNÁ KÚRA JE DOSLOVA NUTNOSŤOU, ABY STE PREDIŠLI VÁŽNYM CHOROBÁM A NEKUPOVALI V LEKÁRŇACH RÔZNE LACNEJŠIE YUCCI, LEBO ICH ÚČINNOSŤ JE SKORO ŽIADNA. NÁŠ PRODUKT JE UNIKÁTNY S DENNOU SLUŽBOU LEKÁRA - ODBORNÍKA NA TELEFÓNE UŽ DLHÉ ROKY. DOKONALÝ PRODUKT A SERVIS JE ÚSPECHOM LIEČBY. SERIÓZNA STABILNÁ SLOVENSKÁ FIRMA JE GARANTOM KVALITY. VIDEO: TU!

 

VITAMÍNOVÉ DRINKY - nápoje bez konkurencie by nemali chýbať v žiadnej rodine. Prírodný produkt v práškovej podobe, ktorý obsahuje všetky dôležité vitamíny, minerály a iné, pre skvelý telesný, ale aj psychický vývoj Vášho dieťaťa. Je v praktickom balení s obsahom až na 45 litrov a jedna malá lyžička stačí na 1 l kvalitného nápoja, ktorý stojí len cca 20 centov. Má skvelú chuť a máte ho stále so sebou aj v zahraničí, kde sú nápoje veľmi drahé. Krabica nápoja je relatívne malá a ľahká, čo je super na také množstvo nápoja, vhodný aj pre diabetikov, ktorí si radi pochutnajú na sladkých nápojoch.

 

Doma je tiež stále po ruke pre Vašich hostí a konečne budete piť nápoje bez chémie. Všade, aj v práci máte so sebou perfektný pitný režim, ktorý Vám veľmi účinne pomôže odstrániť aj rôzne choroby. Každá bunka potrebuje svoju výživu a tieto nápoje sú ideálnym produktom. Nepite škodlivé nápoje, ktoré vyvolávajú rôzne choroby, aj keď ich všade reklamujú. NAŠE VITAMÍNY MAJÚ AŽ 98 % VSTREBATEĽNOSŤ, LEBO SÚ V TEKUTOM STAVE A NIE AKO V TABLETKÁCH 5 – 7 % ! PREVENCIA JE VEĽMI DÔLEŽITÁ A MÁME JU BRAŤ VEĽMI VÁŽNE, LEBO POTOM UMIERAME ZBYTOČNE O 20 - 30 ROKOV SKÔR PRI INFARKTOCH, EMBÓLIÁCH, MŔTVICI A RAKOVINE. STÁLE SI MYSLÍME, ŽE SME SUPER ZDRAVÍ A NÁM SA TO NEMÔŽE STAŤ ! TO SI MYSLELI AJ INÍ ! UROBTE ASPOŇ TÚ ZÁKLADNÚ PREVENCIU PITÍM NAŠICH NÁPOJOV. JE TO TAK JEDNODUCHÉ, ALE VEĽMI ÚČINNÉ. VÁŠ ŽIVOT A VAŠE DETI SÚ PREDSA TO NAJCENNEJŠIE !

 

POMÔŽETE NAŠEJ PLANÉTE OD PLASTOVÝCH FLIAŠ A SEBE NOSENÍM ŤAŽKÝCH MŔTVYCH ŠKODLIVÝCH NÁPOJOV, KTORÉ NEMAJÚ ŽIADNU VESMÍRNU ENERGIU, NA ROZDIEL OD TEČÚCEJ VODY. KVALITNÝ PRENOSNÝ AJ BYTOVÝ VODNÝ FILTER TIEŽ OD NÁS VÁM UMOŽNÍ ZÍSKAŤ DOKONALÉ OSVIEŽENIE.

 

SÚ FIRMY, KTORÉ ZARAĎUJÚ NAŠE VÝROBKY DO PITNÉHO REŽIMU TAK AKO AJ VODU V GALÓNOCH. JEDNA KRABICA NÁPOJA ALEBO ZDRAVEJ KÁVY MESAČNE URČITE KAŽDÉHO POTEŠÍ. INVESTUJTE DO ZDRAVIA RODINY A ZAMESTNANCOV, BUDÚ PREKYPOVAŤ ZDRAVÍM A NEBUDÚ CHÝBAŤ V PRÁCI. VŠETKY DETI BY MALI PIŤ NAŠE NÁPOJE. DOSTANETE ICH SO SUPER ZĽAVAMI ! Katalóg: TU !

 

Kartu zašleme po zaplatení na Vami uvedenú adresu priamo bez poštovného aj Vašim priateľom a budúcim klientom. Táto ponuka je veľmi atraktívna a ekonomicky výhodná. Ušetríte tisíce EUR na rôznych registráciách za tovary z MLM, ale aj na ďalšie služby i výrobky ako Pizza zadarmo aj donáškou, ubytovanie a iné. Zaplatíte prevodom na účet alebo v hotovosti priamo 50 EUR kuriérovi, ktorý Vám v Košiciach prinesie kartu zadarmo.

 

Pozrite si aj rôznych partnerov NAKUPUJTE TU!, kde tiež môžete STÁLE predložiť našu BENEFIT KARTU. Prípadne si objednajte www.naj.vipreklama.sk s väčšími výhodami a príjmami pri spolupráci. STAČÍ NÁS PREZVONIŤ A MY VÁS SPÄTNE ZAVOLÁME. Odpovieme Vám na Vaše všetky otázky ako aj ukážeme niektoré výrobky priamo u Vás na zavolanie podľa dohody.

 

Vaša malá jednorázová investícia je veľmi dobrý sponzoring PRE VAŠICH ZAMESTNANCOV a dobrým rozhodnutím v projekte svojpomoci, ktorý funguje už vyše  10 rokov. VERÍME, ŽE VAŠI ZAMESTNANCI A ICH RODINY VÁM BUDÚ POVĎAČNÍ ZA TENTO DOŽIVOTNÝ BENEFIT ZDRAVIA A EKONOMICKEJ PODPORY, KTORÝ JE DEDIČNÝ. SÚ TO TISÍCE EUR V ÚSPORÁCH A MOŽNO AJ ZÁCHRANOU ŽIVOTA CEZ NAŠE PRODUKTY, ODBORNÉ KONZULTÁCIE, INFORMÁCIE, AKO AJ KVALITNÝCH ODBORNÍKOV – LEKÁROV I LIEČITEĽOV, KTORÍ S NAMI SPOLUPRACUJÚ. Pár našich produktov pre liečbu a prevenciu, ktoré dostanete za VOC ! Zachráňte si ŽIVOT - TU ! DR. EGRT – TU !  ELIXÍR zdravia – TU !  ŽENY – TU !

 

MÔŽETE NAŠU BENEFIT KARTU PREDÁVAŤ A ZÍSKATE IHNEĎ 20 EUR PROVÍZIU A 10 EUR MEDZIPROVÍZIU Z PRÁCE VAŠICH PRIAMYCH SPOLUPRACOVNíKOV. KTO BY NECHCEL TAKÉTO DOŽIVOTNÉ VÝHODY PRE CELÚ RODINU, FIRMU, KLIENTOV, KTORÝM KARTU MÔŽETE ZAPOŽIČAŤ A DOTYČNÝ SA UBYTUJE V TATRÁCH S CELOU RODINOU ZADARMO ALEBO VYUŽIJE 50 % ZĽAVU U KADERNÍČKY I V KOZMETIKE !

 

NAŠI SPOLUPRACOVNÍCI DOKÁŽU PREDAŤ AJ 50 KARIET MESAČNE. VŠADE TAM, KDE JE VEĽKÝ POHYB ĽUDÍ AKO NAPR. TAXIKÁR CESTOU PREHODÍ PÁR SLOV S KLIENTOM A EŠTE MU DÁ AJ V BUDÚCNOSTI AK CHCE, NEJAKÚ ZĽAVU NA TÚTO KARTU, TÝM SI ZÍSKA STÁLEHO KLIENTA ! AK MU VYSVETLÍ, ŽE ZAKÚPENÍM KARTY ZÍSKA AUTOMATICKY TIEŽ PRÁVO NA JEJ PREDAJ JE OBCHOD SKORO ISTÝ. ZÁROVEŇ PREDÁVA NAŠU ZDRAVÚ KÁVU A INÉ PRODUKTY. MOŽNOSTÍ JE SAMOZREJME VIAC. KARTY MÔŽETE PREDÁVAŤ AJ FIRMÁM, KTORÉ NIEKEDY KÚPIA I VIAC KUSOV NA KAŽDÚ PREVÁDZKU ALEBO PRE KAŽDÉHO ZAMESTNANCA. ŠTUDENTI MAJÚ STÁLU PRÁCU AJ POČAS ROKA A NIE LEN CEZ PRÁZDNINY DRIEŤ NIEKDE NA STAVBE.

 

KAŽDÝ DOBRÝ EKONÓM MÁ NAŠU BENEFIT KARTU,
KTORÁ FUNGUJE UŽ VIAC AKO 10 ROKOV !

 

TOPlist Copyright © GOLDEN CLUB